Rajd Chorwacji 2022: Kajetan Kajetanowicz drugi!

Podmenu
Rajd Chorwacji 2022: Kajetan Kajetanowicz drugi!
25 kwietnia 2022
Świetne wieści napłynęły wczoraj do nas z Chorwacji!
 
Kajetan Kajetanowicz i Maciek Szczepaniak po fantastycznej walce wrócili w znakomitym, mistrzowskim stylu na najtrudniejsze trasy Rajdowych Mistrzostw Świata, zajmując drugie miejsce w Rajdzie Chorwacji (WRC2)! 👏Osiągnęli także świetną, ósmą pozycję w klasyfikacji generalnej.
 
„Drugie miejsce w tegorocznym Rajdzie Chorwacji smakuje doskonale! (…) Jestem dumny i szczęśliwy, że wróciliśmy na trasy Rajdowych Mistrzostw Świata w takim stylu. Dziękuję Maćkowi, wszystkim w LOTOS Rally Team i oczywiście moim wspaniałym partnerom, bez których nie mógłbym celebrować sukcesów takich jak ten. Dziękuję kibicom, którzy licznie przyjechali do Chorwacji i tym, którzy ściskali kciuki w domach. To mnie mocno motywuje! ” – skwitował swój występ Kajto! 😉
Dziękujemy, że byliście z nami!👍
 
 
Z radością i dumą informujemy, iż SJS Driving Experience wspiera wszystkie starty Kajetana Kajetanowicza!
 
 
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej