3 propozycje na motoryzacyjny weekend

Podmenu
3 września 2019

Nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić weekend? Szukasz ciekawych inspiracji? Sprawdź nasze propozycje z udziałem sportowych samochodów w roli głównej, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o miłośnikach adrenaliny i ekstremalnych wrażeń. Emocje, których dostarczą, sprawią, że weekend będzie naprawdę wyjątkowy.

Pomysł #1 na motoryzacyjny weekend: off-road, czyli wyprawa samochodem 4×4

Wraz z rosnącą popularnością samochodów terenowych zapanowała prawdziwa moda na off-road. Jak najprościej można zdefiniować to pojęcie? Off-road to sport motorowy polegający na jeździe samochodami terenowymi (4×4) po nieutwardzonych drogach. Dyscyplinę tę można uprawiać praktycznie wszędzie: w lesie, górach, wąwozach, na poligonie, piaskach pustyni czy specjalnie przygotowanych torach. W zależności od terenu, po którym się jeździ, można wyróżnić kilka odmian off-roadu: przeprawowy, rock crawling, cross country i turystyka off-road. Najczęściej jednak off-road przyjmuje charakter przepraw przez przeszkody połączonych z możliwością aktywnego wypoczynku i obcowania z przyrodą. 

Aby wziąć udział w off-roadzie, wcale nie trzeba zaczynać od zakupu samochodu terenowego. Wystarczy skontaktować się z firmą eventową Driving Experience, która zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych, w tym również eventów off-road, a przy tym dysponuje własną flotą samochodów do ciężkich przepraw terenowych. Taka wyprawa to doskonały pomysł na aktywne spędzenie weekendu w gronie najbliższych. Znakomicie sprawdzi się również jako pomysł na niebanalną imprezę integracyjną

Daj się zabrać za miasto i przeżyj niezapomnianą weekendową przygodę w samochodzie terenowym. Jazda w terenie 4×4 z pewnością będzie wyjątkowym przeżyciem dla każdego fana czterech kółek. 

Pomysł #2 na motoryzacyjny weekend: jazda po torze wyścigowym sportowym samochodem

Kolejnym rodzajem eventu motoryzacyjnego, który może stanowić świetny pomysł na spędzenie weekendowego popołudnia, jest jazda po prawdziwym torze wyścigowym sportowym samochodem. Nie masz sportowej bryki? Nic straconego. W Driving Experience do dyspozycji uczestników oddajemy legendarne tylnonapędówki, takie jak Lamborghini Huracan, Ferrari Italia, Porsche Carrera i wiele innych pojazdów. Przejazd odbywa się na torach wyścigowych w różnych lokalizacjach w Polsce pod nadzorem profesjonalnych instruktorów

Szukasz wyjątkowych wrażeń? Przejażdżka sportowym samochodem to coś dla Ciebie. 

Propozycje na spędzenie motoryzacyjnego weekendu

Pomysł #3 na motoryzacyjny weekend: targi motoryzacyjne 

Nie masz pomysłu na weekend? Sprawdź nadchodzące imprezy motoryzacyjne. Targi motoryzacyjne odbywają się w wielu miastach w Polsce. Jest to świetna okazja do tego, aby zapoznać się z aktualną ofertą samochodową producentów z całego świata. Podczas targów najczęściej mają miejsce widowiskowe pokazy zapierające dech w piersiach oraz wyjątkowe premiery samochodowe. Wydarzeniu zazwyczaj towarzyszą liczne atrakcje i konkursy z nagrodami, lecz to tylko część niespodzianek, jakie czekają na uczestników tego typu eventów. 

Chcesz dowiedzieć się, w jakich targach motoryzacyjnych w Polsce warto wziąć udział? Zapoznaj się z naszym artykułem: ,,Targi motoryzacyjne – przegląd najciekawszych imprez w Polsce”

Skontaktuj się z Driving Experience 

Wszystkie osoby, których zainteresowały nasze propozycje spędzenia motoryzacyjnego weekendu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą eventową Driving Experience. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalne podejście i kompleksową obsługę imprezy motoryzacyjnej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej