Pomysł na event dla bizneswoman – imprezy na torze nie tylko dla mężczyzn

Podmenu
10 kwietnia 2018

W błędzie jest ten, kto uważa, że imprezy motoryzacyjne to przyjemność zarezerwowana wyłącznie dla mężczyzn. Otóż tego typu imprezy to doskonała forma motoryzacyjnej rozrywki również dla pań, które szukają niezapomnianych wrażeń i chętnie zastąpią oficjalny dress code i szpilki bardziej sportowym wariantem.

Motoryzacyjne eventy dla kobiet

Czy impreza na torze wyścigowym może być lepsza niż wyjście do spa? Zdecydowanie. Salon piękności na pewno nie zapewni takiej dawki adrenaliny, co event motoryzacyjny. Podczas imprezy samochodowej dziewczyny mają okazję do wypróbowania swoich umiejętności za kierownicą wybranego sportowego samochodu. W Driving Experience jest wiele atrakcyjnych samochodów, które naprawdę potrafią wgnieść w fotel i to nie tylko mężczyznę. Do dyspozycji mamy m.in. Lamborghini,Ferrari, Mercedes AMG, Porsche, Subaru. Co więcej, na takiej imprezie motoryzacyjnej panie mają okazję skorzystać ze wskazówek i pomocy profesjonalnych instruktorów, którzy radzą, kiedy dodać gazu, a kiedy ująć, jaki tor jazdy obrać, aby przejechać dany odcinek w jak najkrótszym czasie.

imprezy samochodowe dla bizneswoman

„Baba za kierownicą” vs rajdowe kobiety

Płeć piękna w przeciwieństwie do wielu mężczyzn jest bardziej odporna na adrenalinę. Oznacza to, że podczas sportowej rywalizacji panie zachowują się spokojniej, są bardziej opanowane i dzięki temu mają duże szanse osiągnąć zwycięstwo w wyścigu na torze i jednocześnie obalić mit, który mówi o tym, że kobiety uważane są za gorszych kierowców od mężczyzn. W Driving Experience już nie raz przekonaliśmy się, że kobiety za kierownicą potrafią skutecznie “utrzeć nosa” swoim kolegom, którzy powszechnie uważają się za lepszych kierowców.

Kobiety, które na co dzień przemieszczają się samochodem, dopiero podczas eventu na torze mają okazję poczuć na własnej skórze, co to znaczy naprawdę szybka jazda. Przyspieszenie w kilka sekund do “setki”, dynamika i piękne samochody – czego można chcieć więcej? Zresztą męska część publiczności też na pewno ucieszy się z obecności pań na torze, bo co może być lepszego dla mężczyzny niż połączenie sportowych samochodów z towarzystwem pięknych kobiet?

Gdzie organizowane są imprezy motoryzacyjne?

W Driving Experience organizujemy niezapomniane imprezy motoryzacyjne szyte na miarę oczekiwań pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na najlepszych torach wyścigowych w całej Polsce i Europie. W ramach dostępnych torów wyścigowych do dyspozycji mamy:

Jak wiadomo świat motorsportu to jedna z droższych dyscyplin sportowych, która często dostępna jest dla zamkniętego grona odbiorców. Na szczęście, imprezy motoryzacyjne organizowane przez firmy eventowe, takie jak Driving Experience pozwalają każdemu bez wyjątków wkroczyć do świata rajdów samochodowych.

eventy motoryzacyjne dla kobiet

Dlaczego warto wziąć udział w evencie motoryzacyjnym?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że event to doskonałe narzędzie marketingowe, które buduje wizerunek firmy i umacnia markę. Event motoryzacyjny to alternatywa dla imprez firmowych organizowanych bez większego pomysłu, które bardzo często sprowadzają się do wyjścia do pubu lub na kręgle. Inwestycja w dobrze zaplanowany, przemyślany i oryginalny event przynosi wymierne korzyści.

Impreza na torze to świetna okazja na imprezę integracyjną dla pracowników, podczas której kadra ma okazję do tego, by się lepiej poznać, umocnić współpracę i poprawić komunikację. Imprezy firmowe bardzo często organizowane są także dla partnerów biznesowych w celu umocnienia współpracy z kluczowymi kontrahentami.

Przyciągające uwagę widowisko sprawi, że Twoja firma będzie lepiej postrzegana przez środowisko zewnętrzne oraz wzbudzi zaufanie wśród wielu potencjalnych Klientów.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną dla swoich podwładnych lub szukasz pomysłu na oryginalny event firmowy dla partnerów biznesowych, skontaktuj się z Driving Experience. Zajmiemy się kompleksową organizacją Twojej niepowtarzalnej imprezy motoryzacyjnej.

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej