Pomysł na ekstremalną imprezę integracyjną dla partnerów biznesowych

Podmenu
23 lutego 2016

Udana impreza integracyjna dla firm niekoniecznie musi odbywać się w restauracji czy na wynajętej sali tanecznej. Coraz częściej przedsiębiorcy odchodzą od konwencjonalnych eventów integracyjnych na rzecz bardziej pomysłowych wydarzeń, których celem jest kompleksowa integracja zespołu pracowników lub budowa relacji ze swoimi klientami.

 

Dobre relacje w zespole pracowniczym

Badanie Show Service Events Marketing pokazuje, że 70 proc. pracowników wysoko ceni sobie dobre relacje budowane z kolegami z pracy. Ankietowani wskazali w badaniu, że jednym ze sposobów budowania takich relacji jest uczestnictwo w organizowanych przez pracodawcę imprezach firmowych. Pracownicy chcieliby, że pracodawca zapewniał im co najmniej 2 eventy integracyjne w roku. 73 proc. badanych twierdzi, że jest to najlepszy sposób budowania bliższych relacji z innymi współpracownikami.

Ważna jest także formuła imprezy integracyjnej. Coraz częściej pracownicy niechętnie uczestniczą w bankietach firmowych. Chcą, aby event zapewniony przez pracodawcę budził pozytywne emocje, integrował zespół pracowniczy i pozwalał na relaks na wysokim poziomie. 64 proc. badanych w przytaczanej ankiecie było za organizowaniem tematycznych imprez integracyjnych. Tylko co drugi Polak opowiada się za przygotowaniem dla pracowników klasycznej imprezy tanecznej. Pracownicy chcieliby, aby impreza odbywała się na luzie, w pozytywnej atmosferze, sprzyjającej procesowi teambuilding. Dobrym pomysłem są imprezy typu paintball, jazda samochodami rajdowym czy off-road autami 4×4. Adrenalina i silne emocje towarzyszące uprawianiu sportów ekstremalnych to coś, co cenią sobie pracownicy. Imprezy offroadowe i imprezy integracyjne w terenie lub na torach wyścigowych są niewątpliwie oryginalnym pomysłem na urządzenie firmowego eventu.

 

Pomysł na ciekawą imprezę integracyjną

Firma Driving Experience oferuje swoim klientom firmowym możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej na torze wyścigowym lub w terenie, z wykorzystaniem samochodów rajdowych i sportowych czy też aut offroad 4×4. Udział w ekstremalnej imprezie integracyjnej będzie dla pracowników niezapomniany, a pracodawcy pozwoli na sprawdzenie tego, jak funkcjonuje jego zespół podwładnych w zupełnie innych warunkach. Jazda samochodem w terenie w parach lub impreza integracyjna z samochodami terenowymi być może odkryje w pracownikach lidera, który tak samo dobrze sprawdzi się, przewodząc projektom firmowym.

Imprezy motoryzacyjne są nowością wśród pomysłów na eventy dla firm. Sprawdzają się tak samo dobrze jako imprezy integracyjne dla pracowników, czy wydarzenia, w których udział biorą partnerzy biznesowi i kluczowi klienci. Cały zamysł eventu opiera się wyłącznie na pozytywnych emocjach, jakie wiążą się z jazdą po torach wyścigowych w Polsce czy w Europie. W naszym kraju świetnie do tego celu nadaje się Tor Wyścigowy Kielce. Można na nim wypróbować przyspieszenie i silniki legendarnych maszyn marki Lamborghini, Ferrari, Porsche, KTM czy Mercedes-AMG. Szkoła Driving Experience oferuje jednocześnie możliwość realizacji ekstremalnej imprezy integracyjnej na obiektach znajdujących się w Poznaniu, Wrocławiu, Ułężu, Toruniu czy w Warszawie. Stale współpracuje również z nowym torem wyścigowym w okolicy Bratysławy – Slovakiaring. Dla każdego klienta można stworzyć zindywidualizowaną propozycję imprezy integracyjnej na torze lub w terenie, z wykorzystaniem doskonałych, sportowych samochodów.

Pracownicy mogą zostać podzieleni na kilka zespołów rywalizujących ze sobą w różnych konkurencjach. Dzięki temu wyzwala się wśród nich ducha walki i współzawodnictwa. Dla integracji jest to korzystna sytuacja. Pracownicy mają szansę lepiej się poznać i współpracować ze sobą w innych warunkach niż budynek firmowy.

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej