Pokaz samochodów elektrycznych – dla planujących naprawdę efektowny event

Podmenu
22 lipca 2019

Samochody elektryczne są w Polsce coraz bardziej popularne. Ciężko obecnie znaleźć liczącego się producenta, który nie ma w swojej ofercie pojazdów o napędzie elektrycznym. Elektryczne układy napędowe są przedmiotem zainteresowania już od kilku lat, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że na eventach motoryzacyjnych pojawia się coraz więcej samochodów ,,na prąd’’. 

Samochody elektryczne – przyszłość świata motoryzacji 

Trudno uwierzyć w to, że historia samochodów elektrycznych ma już przeszło 100 lat. Pierwsze elektryczne samochody powstały co prawda w 1882 roku, ale to dopiero w ostatnich latach zrobiło się o nich naprawdę głośno. Normy czystości spalin narzucane na producentów samochodów wymusiły na nich wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań technologicznych. Jeżeli producent posiada w ofercie samochody z ,,mocnym” silnikiem, to dla równowagi powinien mieć również samochody bardziej ekologiczne. Kontekst ochrony środowiska, czyli eliminacja CO2 i szkodliwych tlenków azotu, to główny argument przemawiający za samochodami elektrycznymi. Ale na tym zalety pojazdów elektrycznych się nie kończą. Samochody elektryczne oferują doskonałe osiągi, najnowsze technologie i niesamowite wrażenia podczas jazdy. Do tego dochodzą niższe koszty eksploatacji. Szacuje się, że w 2040 roku ponad 50% wszystkich samochodów będą stanowiły właśnie te z napędem elektrycznym. 

Faktem jest, że samochody elektryczne stały się czymś więcej niż tylko modą. Są one obecnie realnym wyznacznikiem motoryzacji, czego doskonałym przykładem są targi motoryzacyjne, na których dominuje trend na auta napędzane energią elektryczną.

Sportowe samochody elektryczne – wiodące modele

Każda szanująca się marka – zarówno BMW, Lamborghini, Porsche, jak i Nissan czy Audi – posiada w swojej ofercie samochody elektryczne. Jednak obecnie czołowym producentem tego typu pojazdów jest Tesla. Samochody Tesla to przede wszystkim dwa flagowe pojazdy – Tesla S P90D oraz Tesla X P90D. W 2,8 sekundy do ,,setki” – takim przyspieszeniem może pochwalić się model P90D. Samochody marki Tesla są minimalistyczne i nowoczesne. Przyciągają one klientów znakomitymi osiągami, niskim stopniem skomplikowania konstrukcji i łatwością obsługi, a w dodatku są na prąd, czyli doskonale wpisują się w eko trend. 

Pojazdy elektryczne na imprezę motoryzacyjną

Pojazdy na prąd na event motoryzacyjny 

W Polsce odbywa się coraz więcej imprez, na których królują samochody elektryczne. Ideą tego typu wydarzeń jest przybliżenie uczestnikom różnego typu elektrycznych aut i pokazanie ich zalet. Jeżeli sam chciałbyś wziąć udział w takim wydarzeniu, zaufaj doświadczeniu profesjonalnej firmy eventowej. Dysponujemy własną flotą samochodów sportowych, w tym m.in. samochodami elektrycznymi Tesla, które są przygotowywane specjalnie pod imprezy motoryzacyjne. Event motoryzacyjny z samochodami elektrycznymi to przykład wydarzenia, na którym prezentowana jest najnowocześniejsza technologia motoryzacyjna.

Pojazdy elektryczne na imprezę – skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy z firmą eventową Driving Experience. Organizujemy imprezy motoryzacyjne, eventy typu off-road i szkolenia dla pasjonatów motoryzacji. Imprezy samochodowe prowadzimy na najlepszych torach wyścigowych w Polsce i Europie. Wypożyczamy samochody na czas imprezy, a także dajemy możliwość przejechania się superszybkimi samochodami w towarzystwie gwiazd znanych ze świata motorsportu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej