Piknik motoryzacyjny – organizacja rodzinnej imprezy firmowej

Podmenu
27 sierpnia 2018

Impreza firmowa nie musi być zamkniętym spotkaniem, w którym uczestniczą wyłącznie pracownicy. Wielu przełożonych decyduje się na organizację rodzinnych wydarzeń będących atrakcją nie tylko dla podwładnych, ale także dla ich najbliższych. Takie imprezy firmowe podnoszą morale pracowników oraz budują pozytywny wizerunek firmy. Jak jednak zorganizować rodzinny event, aby był atrakcyjny dla wszystkich zaproszonych? Jednym z pomysłów na udane wydarzenie jest przygotowanie pikniku motoryzacyjnego.

Piknik motoryzacyjny – dlaczego warto wybrać taką formę imprezy firmowej?

Piknik motoryzacyjny to impreza, na której łatwo zapewnić atrakcje osobom w różnym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach. Rozrywki w postaci prezentacji luksusowych samochodów czy spotkań ze znanymi kierowcami rajdowymi spodobają się najmłodszym. Panie z pewnością chętnie wsiądą do samochodów w stylu retro czy urządzą sobie przejażdżkę modelami uznawanymi za luksusowe. Panowie z kolei zapewne chętnie skorzystają z bardziej ekstremalnych atrakcji, np. nauki driftowania na profesjonalnym torze wyścigowym.

Atrakcje dla dużych i małych

Wystawy samochodów

Wystawy samochodów wyścigowych lub tych, których produkcja zaczęła się już przed kilkudziesięciu laty? A może prezentacja modeli kojarzących się z luksusem? Pomysłów na wystawę samochodów, która uświetni imprezę firmową, jest bardzo dużo. Samochody ze lśniącą karoserią i wypielęgnowanym wnętrzem to obowiązkowy punkt każdego eventu motoryzacyjnego.

samochody sportowe atrakcją na imprezę motoryzacyjną

Pokazy umiejętności profesjonalnych kierowców

Wszyscy wiemy, że szybka jazda może przyprawić o zawrót głowy – nie tylko osoby siedzące za kółkiem, ale także tych, którzy obserwują wyczyny profesjonalnych kierowców. Pokazy rajdowych umiejętności podczas pikniku będą atrakcją dla całych rodzin. To efektowna, a jednocześnie bezpieczna rozrywka – pozwala na uczestniczeniu w emocjonujących wydarzeniach z bezpiecznego dystansu.

Przejażdżki zabytkowymi lub luksusowymi samochodami

Piknik motoryzacyjny można wzbogacić także o przejażdżki samochodowe – te dłuższe lub krótsze. Kilkuminutowa wyprawa za miasto luksusowym samochodem – Porsche, Lamborghini lub Ferrari – będzie intensywnym przeżyciem dla każdego. Fanom dużych prędkości i aut wyścigowych spodoba się zajęcie fotela kierowcy w jednym z modeli Subaru lub BMW. Dobrym pomysłem na niebanalną rozrywkę jest także minirajd samochodami uznawanymi za klasyki czy tymi rodem z epoki PRL-u.

przejazdy samochodami retro podczas imprezy motoryzacyjnej

Spotkania z rajdowcami

Spotkania z profesjonalnymi rajdowcami światowej klasy będą atrakcją dla każdego. Szczególnie jeśli na pikniku motoryzacyjnym pojawią się gwiazdy znane z pierwszych stron gazet czy telewizji, rozpoznawane nie tylko przez fanów motoryzacji. Któż z nas nie chciałby uścisnąć dłoni Kajetanowi Kajetanowiczowi, czterokrotnemu zdobywcy tytułu Rajdowego Samochodowego Mistrza Polski?

Miniszkolenia z techniki jazdy

Piknik motoryzacyjny to dobra okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zainteresować starszych uczestników miniszkoleniami – np. tymi dotyczącymi ekonomicznej lub bezpiecznej jazdy. Osobom, które preferują bardziej ekstremalne rozrywki, spodoba się możliwość uczestniczenia w nauce driftowania czy też jazda na profesjonalnym torze wyścigowym z przeszkodami i kurtynami wodnymi.

piknik motoryzacyjny jako pomysł na imprezę firmową

Piknik motoryzacyjny – jak go zorganizować?

Piknik motoryzacyjny to niezwykle ciekawe, inspirujące, ale skomplikowane do zorganizowania przedsięwzięcie. Poza atrakcjami, wymagającymi zaawansowanego zaplecza technicznego i motoryzacyjnego, należy zapewnić gościom także poczęstunek, zadbać o zaplecze sanitarne oraz przejrzysty, atrakcyjny dla uczestników w różnym wieku plan wydarzenia.

Jeżeli chcesz zapewnić swoim pracownikom niezapomnianą, rodzinną imprezę firmową, powierz zorganizowanie eventu profesjonalistom. Driving Experience to firma specjalizująca się w przygotowywaniu wydarzeń motoryzacyjnych. Skontaktuj się z nami, a porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i pomysłach. Zorganizujemy dla Ciebie firmowy event motoryzacyjny od A do Z!

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej