Nietypowe pomysły na event firmowy

Podmenu
28 kwietnia 2017

Jaki powinien być idealny event firmowy? Najważniejsze, aby prowadził do wypełnienia celów, jakie stawiają przed nim jego organizatorzy. Celem tym może być integracja, większa motywacja zespołu pracowniczego, promocja działalności firmy w bliższym i dalszym środowisku funkcjonowania. Taka impreza może również stanowić formę podziękowania i premiowania zaangażowanej pracy swoich podwładnych. Event można zorganizować dziś wszędzie, niekoniecznie w sali balowej hotelu lub na sali weselnej. Takie imprezy powoli odchodzą w zapomnienie, na rzecz ciekawych wydarzeń, w których pracownicy chętnie biorą udział i długo wspominają je z błyskiem w oku i uśmiechem na ustach.

Koncerty i wydarzenia muzyczne

Na pewno pożądanym eventem firmowym będzie koncert znanej gwiazdy czy popularnego zespołu, zwłaszcza jeśli będzie on niespodzianką towarzyszącą targom, wystawie czy po prostu imprezie tanecznej z udziałem pracowników. Na taką promocję swojego wizerunku mogą jednak pozwolić sobie zwykle wyłącznie duże firmy i korporacje, które dysponują pokaźnym budżetem na cele społeczne i socjalne. Zaproszenie gwiazdy, chociaż krajowego formatu wymaga wysokich nakładów finansowych, a małe i średnie firmy nie mają takich pieniędzy i nie mogą sobie pozwolić na tak duży wydatek.

W takim wypadku pozostaje zorganizowanie imprezy z zespołem grającym muzykę na żywo albo z DJ-em, który jest w stanie wprowadzić wszystkich uczestników wydarzenia w dowolny klimat np. szalonych lat 60. czy 80. XX wieku. Można poprosić pracowników o dostosowanie swojego ubioru do takiej epoki w dziejach oraz zorganizowanie licznych zabaw czy quizów powiązanych z tamtymi czasami. Będzie to okazja do wykazania się pracowników wiedzą np. z czasów PRL-u. Do wygrania powinny być przy tym cenne i pożądane przez uczestników wydarzenia nagrody. Wieczory tematyczne to popularna forma organizacji imprezy firmowych.

Impreza na torze wyścigowym

Szybkie, luksusowe samochody, możliwość spróbowania swoich sił za kierownicą samochodu wyścigowego na specjalnie przygotowanym do tego celu torze, wyjazdy typu off-road czy podróżowanie po trasach krajowych eleganckimi, zabytkowymi autami – to tylko jedne z wielu propozycji eventów motoryzacyjnych, jakie dla swoich klientów biznesowych może zorganizować firma Driving Experience. Są one znakomitym pomysłem na oryginalną imprezę integracyjną. Dzięki podzieleniu pracowników na kilka zespołów, można zorganizować prawdziwe zawody motoryzacyjne i sprawdzić, jak radzą sobie w takiej sytuacji nasi podwładni.

Jeśli ktoś nie chciałby jeździć samochodem, ponieważ na przykład nie ma ku temu uprawnień nic nie stoi na przeszkodzie, aby usiadł na prawym fotelu wraz z instruktorem za kierownicą i przeżyć niesamowite emocje.

Imprezy motoryzacyjne, w których organizacji specjalizuje się wspominana firma Driving Experience wyzwalają same pozytywne, silne emocje. Powodują, że adrenalina zaczyna szybciej krążyć w żyłach. Żyłka współzawodnictwa zawarta w takich eventach działa na ich korzyść. Wielu z nas bowiem lubi wygrywać i dążyć do wygranej, a na to wszystko pozwalają tego rodzaju imprezy pracownicze.

Imprezy sportowe

Coraz częściej firm wybiera turnieje w postaci tenisa stołowego organizowane w halach sportowych czy też rajdy rowerowe dające inspirację jako formę rekreacji i aktywnego wypoczynku ale i mające na zadanie pokazanie walorów krajobrazowych. Sport ten jest ekscytujący, ale i wymagający fizycznej sprawności od uczestników.  Tu także można zorganizować zawody i sprawić, że pracownicy będą mieli szansę wykazania się swoimi cechami przywódczymi.

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej