Nasza ekipa na Speed Games 2022!

Podmenu
Nasza ekipa na Speed Games 2022!
25 maja 2022

Wczoraj gościliśmy na evencie motoryzacyjnym Speed Games 2022, który odbył się na Torze Modlin. Sportowe samochody i wielkie emocje przyciągnęły wielu influencerów i celebrytów takich jak Agnieszka Kaczorowska, Nikodem Rozbicki, Wiktoria Gąsiewska, Wojciech Gola, Natalia Janoszek, Karolina Gilon, Fit Lovers czy Magdalena Pieczonka.

Uczestnicy imprezy mieli okazję podziwiać nasze dwa supercar’y: McLarena 570GT i Ferrari 458 Italia. Mogli również odbyć przejazdy u boku naszego instruktora, co wywołało prawdziwy entuzjazm! Kolejka do McLarena nie miała końca!🙂


Naszym gościem były wczoraj m.in. Karolina Gilon i Agnieszka Kaczorowska-Pela, która po przejażdżce McLarenem wygrała finałową rywalizację na torze w kategorii pań! Agnieszce gratulujemy pierwszorzędnego wyniku i podziwiamy jej sportowego ducha!
Brawo, Aga!💪

Event zorganizowany przez Kubę Przygońskiego i TikToka odbył się już po raz czwarty. Speed Games to motoryzacyjne show, w którym udział biorą znane gwiazdy i topowi influencerzy, startujący w różnych konkurencjach motoryzacyjnych.

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej