Najlepsze miejsca na nietypową i niezapomnianą imprezę firmową

Podmenu
14 lutego 2018

Impreza firmowa wcale nie musi kojarzyć się wyłącznie z zakrapianą rozrywką. Dzięki pomysłowości pracodawcy i pomocy profesjonalnych firm eventowych impreza firmowa przestaje być kolejnym nic nieznaczącym wyjściem do pubu. Obecnie coraz więcej firm stawia na aktywne i kreatywne imprezy dla swoich pracowników i partnerów biznesowych, które angażują grupę we wspólne gry, konkurencje sportowe czy zajęcia kreatywne. Dobrze przemyślany i nieszablonowy event firmowy to sposób na pośrednią realizację celów przedsiębiorstwa, dlatego warto na bieżąco śledzić to, co obecnie oferuje rynek eventowy w Polsce.

 

  1. Jakie korzyści niesie za sobą impreza firmowa?
  2. Najlepsze miejsca na nieszablonowy event firmowy
  3. Jaką firmę eventową wybrać?
  4. Kontakt z nami

Jakie korzyści niesie za sobą impreza firmowa?

Zacieśnienie relacji w kontekście zawodowym poprzez organizację imprez firmowych może przebiegać w kilku kierunkach:

  • pracownik-pracownik,
  • pracownik-szef,
  • przedsiębiorstwo-partnerzy biznesowi,
  • przedsiębiorstwo-klienci.

Pracownicy w innym otoczeniu, jakim jest impreza integracyjna, mają okazję do tego, by się ze sobą zintegrować i lepiej nawzajem poznać. Często nawiązują oni kontakty z osobami, z którymi nigdy wcześniej nawet nie mieli okazji porozmawiać. Wyjazd integracyjny to również okazja dla szefa, by lepiej poznał swoich podwładnych. Być może dostrzeże on w swoich pracownikach nowe cechy, o których jeszcze nie miał pojęcia i wykorzysta ich potencjał, by usprawnić działania przedsiębiorstwa. Imprezy firmowe bardzo często organizowane są dla kontrahentów biznesowych w celu zdobycia ich lojalności. Eventy firmowe to świetny sposób na pozyskanie nowego klienta, udziałowca czy partnera biznesowego. Firma dbająca o zadowolenie swoich pracowników i partnerów biznesowych, tworzy wizerunek pozytywnego przedsiębiorstwa, dzięki czemu jest lepiej odbierana przez otoczenie.

Cykliczne imprezy integracyjne przynoszą długofalowe korzyści przedsiębiorcy na różnych płaszczyznach i w ostatecznym bilansie zawsze sprzyjają celom przedsiębiorstwa. Jeśli zadbamy o to, aby atmosfera w firmie była dobra, a pracownicy będą tworzyć zgrany zespół, zwiększamy swoje szanse na odniesienie sukcesu biznesowego.

Najlepsze miejsca na nieszablonowy event firmowy

Rynek eventowy rozwija się dynamicznie, z roku na rok powiększa się oferta różnorodnych atrakcji, które można wykorzystać w ramach tzw. event marketingu. Jednym ze sposobów na budowanie więzi w firmie i umocnienie relacji z partnerami biznesowymi są oryginalne imprezy firmowe, które mogą przybierać różnorodne formy. Dobry event firmowy to taki, który zapewni uczestnikom takie atrakcje, jakich nie mieli okazji jeszcze doświadczyć i tym samym pozostanie w ich pamięci na długo.

Wśród imprez firmowych największą popularnością w ostatnim czasie cieszą się imprezy plenerowe, a wśród nich zwłaszcza gry terenowe (miejskie), eventy motoryzacyjne na torze, imprezy off road, rejsy i spływy kajakowe, gry fabularne (“escape room”). Wspólne rozwiązywanie zagadek, poszukiwanie skarbu czy rywalizacja na torze wyścigowym zacieśniają więzi, poprawiają komunikację, a przede wszystkim zmuszają do zdrowej rywalizacji.

najlepsza impreza firmowa na torze samochodowym

Jaką firmę eventową wybrać?

Organizatorów eventów nie brakuje, jednak przy wyborze tej właściwej, warto wcześniej przyjrzeć się jej działaniom i określić charakter imprezy. Jeśli naszym celem jest zintegrowanie pracowników i dostarczenie im ogromnej dawki adrenaliny wybierzemy firmę, która zajmuje się organizowaniem imprez motoryzacyjnych. Idea eventu motoryzacyjnego opiera się na pozytywnych emocjach, jakie wzbudza jazda po torze sportowymi samochodami, rywalizacja i niemała dawka adrenaliny. Takie eventy motoryzacyjne organizowane są najczęściej na najlepszych torach wyścigowych w unikatowych lokalizacjach.

Jednym z rodzajów imprez motoryzacyjnych są eventy off road. Offroad, czyli jazda samochodami w terenie doskonale sprawdza się jako element gry terenowej lub większej imprezy integracyjnej, jak również samodzielne wydarzenie team buildingowe dla firm. Leśne drogi, trudne do pokonania tereny, piaszczyste nasypy, piaski pustyni, ciekawe krajobrazowo trasy, quady – tak w skrócie można opisać imprezę typu off-road.

Brzmi interesująco? Takie eventy motoryzacyjne organizuje firma Driving Experience. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w realizacji imprez motoryzacyjnych. Nasza firma eventowa posiada własną rozbudowaną flotę samochodów sportowych, takich jak : Ferrari, Porsche, Mercedes AMG, Subaru i wiele innych, które nie tylko dają frajdę z jazdy, ale często są niedostępne dla uczestników w innych warunkach. Oprócz doświadczenia i własnej floty – naszą główną siłą są doświadczeni instruktorzy, do których zaliczyć można takie osoby, jak Kajetan Kajetanowicz, Krzysztof Hołowczyc, Maciej Wisławski, Wojtek Chuchała. Ich doświadczenie to bezcenna wiedza, którą chętnie dzielą się podczas ekstremalnych przeżyć na torze.

Chcąc zapewnić sobie dobrą frekwencję, musimy zadać o to, aby event firmowy przybrał ciekawą formę, tak by zachęcił wszystkich do udziału w imprezie. Impreza na torze to jeden z pomysłów na zapewnienie uczestnikom wielu pozytywnych wrażeń i pięknych wspomnień.

Kontakt z nami

Poszukujesz sprawdzonej firmy eventowej zajmującej się organizacją nieszablonowych imprez firmowych? Sprawdź, co ma w swojej ofercie Driving Experience. Masz pytania? Chcesz zorganizować event firmowy? Skontaktuj się z nami już teraz!

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej