Ludzie Pucharu Zimy: Kordi Pelczar

Podmenu
Ludzie Pucharu Zimy: Kordi Pelczar
24 marca 2021

LUDZIE PUCHARU – KORDI PELCZAR

Puchar Zimy 2021 za nami, ale my wciąż nim żyjemy. Chcemy Was zaprosić za kulisy imprezy i opowiedzieć trochę o jej uczestnikach, bo to fantastyczni, pełni motoryzacyjnej pasji, ludzie!
Kordian Pelczar był najmłodszym uczestnikiem Pucharu Zimy. Przeczytajcie jego relację!

Puchar Zimy to była fajna zabawa i zarazem wyzwanie.
Przygotowywałem się trenując, gdzie tylko się da.
Chcieliśmy przejechać Puchar Zimy dwoma autami: poczciwym „maluchem” i trochę szybszą KIA Picanto.
I Runda ze względu na warunki pogodowe (śnieg) była trudna, wymagająca, a jednocześnie udana. Maluch sprawdził się tutaj bardzo dobrze.


II Runda była pechowa ze względu na awarię silnika w maluchu. Nie wytrzymał wysokiego tempa. Zły dobór opon w KIA spowodował, że tempo nie było najlepsze.
W III rundzie do dyspozycji została nam już tylko KIA. Dzięki wcześniejszym doświadczeniom udało się pokonać trasę zgodnie z planem.
Bardzo cieszymy się z uzyskanego wyniku. Bardzo!
Puchar Zimy to jedne z naszych pierwszych startów. To było bardzo pouczające doświadczenie.

Kordian Pelczar urodził się 29 marca 2009 roku w Strzyżowie (woj. podkarpackie). Od zawsze interesował się samochodami. Uwielbiał się nimi bawić, podejmował wszelakie aktywności związane z jazdą pojazdami. W przedszkolu rysował tylko samochody. Idąc ulicą, bawił się w odgadywanie ich marek. Jest wielkim fanem marki SUBARU.

Swoją przygodę ze ściganiem rozpoczął w wieku 6 lat. Zaczynał od gokartów.
W wieku 10,5 roku zaczął jeździć FIATEM 126p, oczywiście na odpowiednich obiektach.
Gdy miał niespełna 12 lat, rozpoczął jazdę trochę szybszą KIA Picanto.
W wolnych chwilach jeździ np. na rowerze, hulajnodze elektrycznej, hoverboardzie.
Trenuje wykorzystując symulator jazdy samochodem. Jego ulubiona gra to Assetto Corsa. Jest dobrym nauczycielem dla swojego sześcioletniego brata.

Kordian obecnie uczęszcza do klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie. Jego ulubione przedmioty szkolne to: informatyka, technika, matematyka, j. angielski. Interesuje się motoryzacją, nowoczesnymi technologiami, informatyką, elektroniką. Lubi majsterkować, naprawiać różne przedmioty.

tagi:
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej