Celebrity Day dla fanów motoryzacji – kogo warto zaprosić?

Podmenu
21 stycznia 2020

Głośny ryk silnika, pisk opon i pokaz najlepszych samochodów sportowych to z pewnością prawdziwa gratka dla wielu fanów motoryzacji i adrenaliny. Przygotowując wydarzenie motoryzacyjne jako organizatorzy, musimy pamiętać o wielu kwestiach. Często to te z pozoru drobne szczegóły mają najistotniejsze znaczenie. W dzisiejszym artykule zastanowimy się, kogo warto zaprosić na event motoryzacyjny, aby frekwencja dopisała? 

#1 VIP-y na evencie motoryzacyjnym typu Celebrity Day 

Wartością dodaną każdej imprezy będą goście specjalni, czyli tzw. VIP-y. W przypadku eventu motoryzacyjnego pożądanym jest, aby zaprosić zawodowych kierowców rajdowych oraz osoby związane z motoryzacją. Niezależnie od tego, czy organizujemy otwarcie salonu samochodowego czy może premierę motoryzacyjną, naszym nadrzędnym celem powinno być maksymalne zaangażowanie uczestników w przebieg wydarzenia. Zawodowi kierowcy rajdowi podzielą się swoją wiedzą w zakresie motoryzacji oraz bogatym doświadczeniem rajdowym. W Driving Experience współpracujemy m.in. z jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych Kajetanem Kajetanowiczem, a także z rajdowym mistrzem Europy w klasie ERC2 Wojtkiem Chuchałą. Obecność kierowców rajdowych i ważnych osobistości zwiększy prestiż wydarzenia i pozytywnie wpłynie na frekwencję. 

Kogo zaprosić na event motoryzacyjny typu Celebrity Day?

#2 Dziennikarze uczestniczący w naszym wydarzeniu motoryzacyjnym 

Organizując wydarzenie motoryzacyjne, nie można pominąć dziennikarzy. Im ciekawszy program wydarzenia, tym większa szansa, że uda się przyciągnąć lokalne media. Dziennikarze dostają wiele zaproszeń i ze względu na obowiązki służbowe nie zawsze są w stanie wszystkie przyjąć. Bezpośredni kontakt może zatem zwiększyć szansę na ich obecność. Szanowany dziennikarz specjalizujący się w dziedzinie motoryzacji może być jednym ze skutecznych sposobów na zyskanie rozgłosu. 

#3 Sponsorzy eventu motoryzacyjnego

Przygotowując imprezę motoryzacyjną, warto zadbać o pozyskanie sponsorów, którzy mogą w znacznym stopniu odciążyć nasz budżet oraz wpłynąć na rangę wydarzenia. Trzeba jednak pamiętać, aby sponsorów nie dobierać przypadkowo. Powinny to być firmy lub organizacje, które w jakiś sposób nawiązują do charakteru imprezy. 

#4 Konferansjer, który poprowadzi wydarzenie motoryzacyjne typu Celebrity Day  

Konferansjer, który poprowadzi imprezę typu Celebrity Day, przedstawi program wydarzenia i zaproszonych gości często okazuje się niezastąpiony przy organizacji większych eventów. Taki ,,zapowiadacz” zadba o wprowadzenie gości w odpowiedni ,,klimat”. Osoba w tej roli powinna być przede wszystkim charyzmatyczna, z poczuciem humoru, a także z konkretnymi kwalifikacjami. Nie bez znaczenia jest także umiejętność dopasowania się do danej tematyki. Inaczej będzie wyglądać prowadzenie poważnej gali z okazji jubileuszu firmy, a inaczej imprezy motoryzacyjnej w plenerze. 

Możliwość wypróbowania swoich sił za kółkiem w trakcie eventu motoryzacyjnego 

Sportowe samochody są tym bliższe ludziom, jeżeli w bardziej namacalny sposób mogą się nimi cieszyć. Dlatego podczas eventów motoryzacyjnych warto dać uczestnikom możliwość obejrzenia sportowych modeli samochodów od środka, wykonania jazdy próbnej z kierowcą rajdowym, a nawet podjęcia rywalizacji po torze wyścigowym. 

Profesjonalna pomoc przy organizacji eventów motoryzacyjnych z Driving Experience

Driving Experience pragnie uszczęśliwić każdego ,,dużego chłopca”, który nie boi się ogromnej dawki adrenaliny. Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju eventów motoryzacyjnych dla klientów biznesowych. Przygotowywane przez nas eventy i wyjazdy integracyjne dla firm są zawsze na najwyższym poziomie. Posiadamy m.in. takie marki super samochodów jak Ferrari, Lamborghini, Nissan GTR, KTM, Mustang i wiele, wiele więcej. Zawsze dbamy o to, aby uczestnicy imprezy mieli zagwarantowane nie tylko liczne atrakcje, ale także bezpieczeństwo. Cała impreza motoryzacyjna prowadzona jest przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy czuwają nad tym, aby nikomu nie stała się krzywda. Jeżeli więc planujesz zorganizować event motoryzacyjny na najwyższym poziomie, to zapraszamy do kontaktu z nami. Silnikiem naszych działań są tysiące zadowolonych klientów

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej