Kalendarz Pirelli 2022

Podmenu
Kalendarz Pirelli 2022
8 grudnia 2021

Po pandemicznej przerwie powrócił najsłynniejszy kalendarz świata – Pirelli The Cal™. Jego premiera odbyła się 29 listopada. Czekaliśmy na niego z utęsknieniem – to zawsze święto! 😎

W tym roku za motyw przewodni posłużyło życie artystów w trasie a autorem zdjęć jest znakomity muzyk, Bryan Adams.


Na planie zdjęciowym do Kalendarza „On the Road” muzycy przeżywają na nowo chwile z życia w trasie, od napięcia przed występem, przez przerwy między próbami i koncertami, po długie podróże z jednego miasta do drugiego i samotność hotelowych pokoi. Są to doświadczenia, które Bryan Adams dobrze zna i po raz pierwszy w historii Kalendarza również fotograf znalazł się w obsadzie.


W 48. edycji The Cal™ dołącza do niego dziesięciu światowej sławy artystów w różnym wieku, wywodzących się z różnych gatunków muzycznych: Cher, Grimes, Jennifer Hudson, Normani, Rita Ora, Bohan Phoenix, Iggy Pop, Saweetie, St. Vincent oraz Kali Uchis.

Zdjęcia zostały zrobione latem w zaledwie trzy dni, w dwóch lokalizacjach w Los Angeles – w Palace Theatre i w hollywoodzkim hotelu Chateau Marmont – oraz w hotelu Scalinatella na Capri.

 


Można się zachwycić! A Wam jak się podoba? 🙂

***
Firma Pirelli została założona w 1872 roku i od momentu powstania Kalendarza (1964r.) wydała jego 48 edycji, zrealizowanych przez 37 fotografów.

tagi:
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej