Kajto wygrywa Barbórkę!

Podmenu
Kajto wygrywa Barbórkę!
6 grudnia 2021

Kajetan Kajetanowicz i Maciek Szczepaniak w wielkim stylu wygrali 59. Rajd Barbórka! Załoga LOTOS Rally Team nie dała żadnych szans swoim rywalom, wygrywając wszystkie sześć odcinków specjalnych rozplanowanych na dwa dni zmagań. Dla Kajetanowicza jest to ósme z rzędu zwycięstwo w klasyfikacji generalnej tego rajdu, co jest najlepszym wynikiem w historii! 😎 

Ustronianin nie pozostawił złudzeń i pokazał klasę godną największych rajdowców świata, do których jest zaliczany. Kajto wygrał wszystkie oesy Barbórki, zwyciężając w tym rajdzie ósmy raz z rzędu. Na koniec dołożył do kompletu najlepszy czas na ulicy Karowej, do której startował jako ostatni. Wszystko to w towarzystwie jego wiernych kibiców, którzy z flagami z napisem #TeamKajto pokazali wdzięczność za tegoroczne wyniki swojego idola.

 

– Tylko raz w roku mam okazję startować w Polsce przed tak wieloma kibicami i bardzo cieszę się, że tutaj jesteśmy. Satysfakcji dodaje fakt, że przed naszymi fanami udało się wygrać i to nie tylko Rajd Barbórka, ale i po raz dziewiąty Kryterium Asów na ulicy Karowej. Wszystkie odcinki specjalne w ten weekend padły naszym łupem i nie ukrywam, że jest to dla mnie powód do dumy, ale też trochę mi ulżyło. Wiele czasu i pracy kosztowały nas przygotowania do tego rajdu i dlatego jestem zadowolony, że naszym kibicom potrafiliśmy dać tyle pozytywnych emocji. Dziękuję chłopakom z RaceSeven, którzy wkładali w nasze starty bardzo dużo serca. To był długi i wymagający sezon, wszyscy w zespole LOTOS Rally Team zasłużyliśmy na krótki odpoczynek – skomentował Kajetan Kajetanowicz.

SJS Driving Experience z dumą wspiera wszystkie starty Kajetana Kajetanowicza! 😎 

 

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej