Kajto szlifuje formę przed Rajdem Chorwacji

Podmenu
Kajto szlifuje formę przed Rajdem Chorwacji
15 kwietnia 2021

Kajetan Kajetanowicz intensywnie szlifuje formę przed startem w Rajdzie Chorwacji, który zbliża się wielkimi krokami.

„Wiem, że konkurencja będzie bardzo mocna, ja jednak koncentruję się na swojej pracy. Starty w rajdach są dla mnie spełnieniem marzeń. Udział w mistrzostwach świata powoduje, że czuję się jak dziecko w piaskownicy, a jednocześnie czuję wielką odpowiedzialność. Staram się zawsze jak najlepiej przygotować. Poświęcam temu bardzo dużo czasu. To prawie całe moje życie – na pewno całe, jeśli chodzi o życie zawodowe. Cieszę się, że mam wsparcie mojej rodziny, to pozwala mi wciskać gaz do oporu. Mam nadzieję, że hamować będziemy niewiele, a tego gazu wystarczy, by walczyć z najlepszymi kierowcami na świecie” – mówi trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy.

Ponieważ SJS Driving Experience wspiera wszystkie starty Kajetana, będziemy Was informować na bieżąco o jego poczynaniach w WRC.
Rajd Chorwacji zostanie rozegrany w dniach 22-25 kwietnia.

Trzymamy kciuki za naszego Mistrza! 🙂

https://www.facebook.com/SJSDrivingExperience/videos/1187269068370266

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej