Kajto ogłasza plany na 2022 rok!

Podmenu
Kajto ogłasza plany na 2022 rok!
22 marca 2022

„Bądźcie z nami, bo tego bardzo potrzebujemy” – apeluje Kajetan Kajetanowicz, który wczoraj ogłosił plan na tegoroczny sezon. Cel pozostaje bez zmian: walka o zwycięstwo! Znając Kajetana, możemy być pewni, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by po raz kolejny udowodnić, że należy do ścisłej czołówki! 😎 

W tym roku zadanie będzie jeszcze trudniejsze niż w latach poprzednich. Organizator Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA) połączył bowiem fabryczną klasę WRC 2 z WRC 3, tworząc jedną wspólną. Oznacza to bardzo wyrównaną konkurencję i zmagania z zawodnikami, którzy mają bogate doświadczenie w zespołach fabrycznych, a także przeszłość w królewskiej klasie WRC.

Kajetan Kajetanowicz i Maciek Szczepaniak rozpoczną rywalizację w tym sezonie od trzeciej rundy mistrzostw świata, którą będzie Rajd Chorwacji (21 – 24 kwietnia). Aby odpowiednio przygotować się do zmagań w rajdzie, w którym przed rokiem triumfowali, wezmą udział w Quatro River Rally Karlovac. Będzie to pierwsza runda Rajdowych Mistrzostw Chorwacji, która zostanie rozegrana już w ten weekend (26-27 marca).

Miło nam poinformować, że SJS Driving Experience również w tym roku mocno wspiera wszystkie starty Kajetana Kajetanowicza i życzy powodzenia swojemu wieloletniemu instruktorowi!

Trzymamy za Was kciuki, panowie! 🙂 

tagi:
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej