Kajetan Kajetanowicz wygrywa Rajd Chorwacji!

Podmenu
Kajetan Kajetanowicz wygrywa Rajd Chorwacji!
26 kwietnia 2021
Kajetan Kajetanowicz w mistrzowskim stylu wygrał Rajd Chorwacji w kategorii WRC3!
To trzecia wygrana i ósme podium w historii wspólnych startów w WRC duetu Kajetanowicz/Szczepaniak.
 
 
Załoga LOTOS Rally Team uplasowała się również na jedenastej pozycji w klasyfikacji generalnej, przed nimi znalazły się już tylko załogi fabryczne.
 
 
„To był fantastyczny weekend i wymarzony początek sezonu! W zasadzie wszystko szło po naszej myśli. Zaprezentowaliśmy bardzo dobre tempo, samochód spisywał się doskonale, a nam udało się uniknąć kosztownych błędów. Jak zawsze bardzo ciężko pracowaliśmy przygotowując się do tego rajdu. Przez kilka ostatnich tygodni chodziłem jak robot i robiłem tylko to, co pozwoliło nam pojechać taki rajd! Teraz zbieramy tego owoce. Mam znakomity zespół, LOTOS Rally Team, który kolejny raz potwierdził swoją klasę. Dobrze rozpoczynamy sezon, przy wsparciu naszych kibiców – zarówno tutaj na miejscu, jak i w Polsce. Z uśmiechem i pełni motywacji patrzymy już na kolejne rajdy!” – podsumował MISTRZ! 🙂
 
 
Rajd Chorwacji stanowił trzecią rundę Rajdowych Mistrzostw Świata, pierwszą w kalendarzu Kajetanowicza.
SJS Driving Experience wspiera wszystkie starty Kajetana w WRC.
 
 
 
 
 
 
 
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej