Imprezy motoryzacyjne full service – dlaczego są bardziej opłacalne niż samodzielnie przygotowane eventy?

Podmenu
14 października 2019

Organizacja eventu motoryzacyjnego to nie lada wyzwanie. Trzeba wszystko odpowiednio zaplanować, skoordynować i zrealizować. Wielu osobom wydaje się, że dobry event opiera się wyłącznie na zapewnieniu odpowiednich atrakcji. To niestety nie wystarczy. Niezależnie od tego, czy organizujemy imprezę integracyjną, team building, czy może chcemy wziąć udział w targach motoryzacyjnych – każdy event wymaga odpowiedniej koncepcji i planu. Aby ułatwić sobie zadanie, jego organizację warto powierzyć profesjonalnej firmie eventowej. 

Dlaczego lepiej wynająć firmę eventową niż samodzielnie przygotowywać event motoryzacyjny? 

Organizacja eventu motoryzacyjnego to szereg skoordynowanych działań, które muszą być spójne z założoną koncepcją. Firma eventowa ma wiele możliwości w tym zakresie, dlatego gwarantuje kompleksową obsługę całego wydarzenia. Mowa tutaj oczywiście o doborze odpowiednich atrakcji, angażujących uczestników (np. przejazd sportowymi samochodami po torze wyścigowym) czy zapewnieniu ciekawych pokazów pod dedykowany event (np. pokaz driftingu). W wielu przypadkach firma eventowa odpowiada również za dodatkowe aspekty, takie jak chociażby oprawa techniczna eventu motoryzacyjnego. Taka sytuacja jest bardzo komfortowa dla klienta, ponieważ to firma przejmuje całą inicjatywę, koordynując każdy obszar działania.

Dlaczego imprezy motoryzacyjne full service są bardziej opłacalne?

Imprezy motoryzacyjne full service a bezpieczeństwo 

Kolejnym aspektem, który przemawia za zatrudnieniem firmy zajmującej się obsługą imprezy motoryzacyjnej, jest bezpieczeństwo. Zapewnienie bezpieczeństwa to obowiązkowy element każdego wydarzenia. Profesjonalna firma eventowa gwarantuje bezpieczeństwo uczestnikom eventu, chociażby poprzez zaangażowanie do wydarzenia znanych osobowości ze świata motorsportu, które bezpośrednio czuwają nad bezpieczeństwem uczestników podczas, na przykład, zmagań na torze wyścigowym. 

Co sprawia, że event motoryzacyjny cieszy się dużym zainteresowaniem?

  • Odpowiedni pomysł na imprezę motoryzacyjną

Przede wszystkim powinien być oryginalny i nieszablonowy. Szybkie, luksusowe samochody, możliwość sprawdzenia swoich sił na prawdziwym torze wyścigowym, imprezy incentive – to tylko jedne z wielu propozycji, jakie dla swoich klientów może zrealizować firma eventowa. 

  • Dogodny termin eventu motoryzacyjnego

Pamiętajmy o tym, aby zawsze sprawdzić, czy nasze wydarzenie czasowo nie koliduje z inną imprezą. Jeżeli w bliskim lub tym samym terminie organizowana jest podobna tematycznie impreza, może się okazać, że nasz event nie będzie cieszył dużą popularnością i nie wzbudzi takiego zainteresowania, jakiego byśmy oczekiwali. 

  • Zaangażowanie gwiazd motorsportu na imprezę motoryzacyjną 

Jest wiele wydarzeń, które nie zyskałyby popularności, gdyby nie zatrudnienie światowej sławy gwiazd. Idąc tym tropem, postawmy na znane nazwiska ze świata szybkich samochodów. W Driving Experience współpracujemy m.in. z Wojtkiem Chuchałą czy Krzysztofem Hołowczycem

Kompleksowa obsługa imprezy motoryzacyjnej z Driving Experience

Jesteśmy firmą eventową specjalizującą się w organizowaniu eventów motoryzacyjnych dla firm. Realizując imprezy samochodowe, stawiamy zarówno na bezpieczeństwo, jak i dobrą zabawę. Organizujemy imprezy na torach wyścigowych, eventy typu Emotion Tour, pomagamy w przygotowaniu do premier motoryzacyjnych oraz targów motoryzacyjnych. Organizujemy otwarcia salonów samochodowych, wypożyczamy samochody sportowe na czas imprezy. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zadbać o całą oprawę imprezy, realizując event motoryzacyjny od A do Z. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej