Imprezy korporacyjne

Podmenu
9 marca 2017

W życiu korporacji zdarzają się ważne okazje, które wymagają odpowiedniej oprawy i uczczenia. Zalicza się do nich otwieranie nowego oddziału sprzedaży, osiągnięcie przez zespół pracowniczy spektakularnych wyników, czy też wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług. W takich przypadkach organizowane są eventy, które mogą mieć charakter promocyjny, albo motywować do pracy z większym zaangażowaniem. Niezależnie od tego, jakie okoliczności towarzyszą imprezie korporacyjnej, trzeba ją dobrze przemyśleć, zaplanować i zorganizować.

Planowanie imprezy korporacyjnej

Imprezy firmowe w dużych korporacjach powinny być organizowane zgodnie z uprzednio przygotowanym planem. Zważywszy na fakt, że najczęściej bierze w nich udział co najmniej kilkanaście, a niekiedy nawet kilkaset osób, trzeba mieć zmysł logistyczny, aby wszystko zsynchronizować ze sobą. Chodzi o dostawców, usługodawców i samych uczestników, którzy powinni stawić się w określonym miejscu organizacji imprezy o wyznaczonej porze.

Menedżer, na barkach którego spoczywa obowiązek organizacji imprezy firmowej, musi dołożyć wszelkich starań do tego, aby organizacja imprez przebiegła bez przykrych niespodzianek.

Pierwszym etapem planowania eventu biznesowego będzie oszacowanie, ile osób weźmie w nim udział, z jakiej okazji jest on organizowany i dlaczego? Dobrze byłoby uzyskać odpowiedź na pytanie – jaki charakter ma mieć dana impreza firmowa? Być może jest ona wpisana w strategię marketingową przedsiębiorstwa, jako sposób na promocję marki wśród potencjalnych i obecnych klientów? Może też nieść za sobą motywacyjne aspekty dla pracowników, sprzyjać ich integracji oraz lepszemu porozumiewaniu się w większej grupie. Podwładni mają szansę na relaks, spróbowanie czegoś nowego i rozrywkę na wysokim poziomie, co pozwala na pokazanie swoich pasji i nowych umiejętności. Imprezy integracyjne są najlepszym rozwiązaniem i okazją do wyłonienia lidera w zespole pracowniczym. Wreszcie eventy biznesowe pozwalają na kształtowanie marki produktów, usług czy całej firmy w sposób pozytywny w świadomości kontrahentów, klientów i w całym otoczeniu bliższym lub dalszym.

Podczas planowania imprez korporacyjnych trzeba zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Należy wiedzieć:

  • gdzie odbędzie się impreza,
  • w jakim terminie,
  • kto weźmie w niej udział,
  • jak zapraszani będą goście,
  • kto dostarczy jedzenie,
  • jaką rozrywkę zaoferujemy uczestnikom eventu,
  • czy trzeba zapewnić gościom noclegi i gdzie je zorganizować,
  • jak zapewnić transport,
  • kto zajmie się koordynacją przebiegu całego eventu.

Unikalny pomysł na imprezę korporacyjną

Eventy biznesowe i firmowe mogą być organizowane w różnych miejscach i łączone np. ze szkoleniem czy kursami oraz wykładami i konferencjami. Impreza korporacyjna powinna zapewnić odpowiedni poziom rozrywki.

Jeszcze 10-15 lat temu imprezy integracyjne oznaczały po prostu wyjazd do restauracji lub hotelu i bawić się do białego rana.

Dziś takie imprezy są przestarzałe i uznawane za nudne. Dlatego warto zastanowić się nad czymś znacznie bardziej oryginalnym, co zaskoczy klientów, kontrahentów czy pracowników biorących udział w imprezie korporacyjnej. Firma Driving Experience oferuje m.in. swoim klientom biznesowym organizację zupełnie innych niż wszystkie imprez integracyjnych i eventów biznesowych na torach wyścigowych, z udziałem wykwalifikowanych i certyfikowanych trenerów i utytułowanych rajdowców. Podczas organizacji eventów motoryzacyjnych na torach w całej Polsce i za granicą można zapewnić wszystkim uczestnikom udział wyłącznie w pozytywnych emocjach. Można przygotować zawody w grupach i dać szansę uczestnikom sprawdzenia się za kierownicą sportowych maszyn, którymi najprawdopodobniej nie mieliby okazji się przejechać w innym miejscu. Ważne jest, aby taka impreza korporacyjna została przygotowana pod indywidualne oczekiwania klienta, a to właśnie ma w swojej ofercie Driving Experience.

Alternatywnie można zorganizować wspólną wyprawę samochodami terenowymi uzupełnioną o grę w paintball, jazdę na quadach czy gokartach. Pomysłów na oryginalne imprezy korporacyjne jest co niemiara. Wystarczy tylko puścić wodze wyobraźni.

 

 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej