Eventy motoryzacyjne dla Klientów flotowych – integracyjne, tematyczne czy z elementami szkolenia?

Podmenu
8 lipca 2019

Eventy motoryzacyjne są coraz popularniejszą formą atrakcji wybieraną na imprezy firmowe, co można zauważyć w odezwie uczestników na tego typu wydarzenia. Nic dziwnego – w końcu niosą one za sobą dreszcz emocji, sporą dawkę adrenaliny i pozostają w pamięci uczestników na długo. W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie formy może przybierać impreza motoryzacyjna i która z nich będzie najlepsza dla klientów naszej firmy. 

Dlaczego warto organizować eventy motoryzacyjne?

Eventy, czyli imprezy firmowe, często kojarzone są z kręglami, pubami i muzyką graną na żywo. Tymczasem współczesny event może wyglądać całkiem inaczej. Warto zmienić o nim wyobrażenie, ponieważ jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi służących promocji firmy. Kluczem do sukcesu organizacji imprezy firmowej jest jej atrakcyjność. Jeżeli dobrze się na niej zaprezentujemy, jako profesjonalni partnerzy biznesowi lub też usługodawcy, zaproszeni goście stworzą podobne wyobrażenie o nas. 

Impreza na torze samochodowym dla klientów firmowych

Większość z nas, nawet jeśli nie śledzi na co dzień nowinek motoryzacyjnych, gdy tylko ma do tego okazję lubi ekscytować się szybkimi samochodami, zwłaszcza jeżeli istnieje możliwość poznania tego wszystkiego ,,od środka”. Nasza firma eventowa Driving Experience od lat stwarza taką szansę, organizując niezapomniane eventy motoryzacyjne i imprezy samochodowe na torach wyścigowych. Imprezy motoryzacyjne przybierają różne formy – mogą to być imprezy integracyjne, tematyczne lub z elementami szkolenia – to, na którą z nich się zdecydujemy, powinno być uzależnione od głównego celu, jaki chcemy osiągnąć. 

Imprezy samochodowe na torach wyścigowych dla klientów biznesowych

Imprezy integracyjne na torze wyścigowym dla klientów flotowych 

Impreza integracyjna na torze wyścigowym to doskonała odskocznia od codziennych obowiązków. Wcale nie musi oznaczać wyjścia do baru, gdzie uczestnicy będą się raczyć wysokoprocentowymi trunkami. Jeżeli chcemy ich czymś zaskoczyć, postawmy na imprezę motoryzacyjną na torze wyścigowym, która stwarza świetną okazję do wypróbowania i sprawdzenia możliwości tylnonapędówek znanych ze świata motorsportu. To również doskonała szansa do integracji, czyli lepszego poznania się w sferze prywatnej. W końcu zintegrowane osoby lepiej ze sobą współpracują. Bliższe poznanie klientów naszej firmy oraz spotkanie z nimi na neutralnym gruncie i w luźniejszej atmosferze sprzyja budowaniu wzajemnego zaufania. 

Imprezy motoryzacyjne tematyczne dla klientów flotowych 

Imprezy tematyczne to popularna forma organizacji imprez firmowych. Podczas takiej całodziennej imprezy o tematyce motoryzacyjnej z pewnością nie zabraknie pozytywnych emocji. Jazda za kierownicą sportowych samochodów, takich jak Porsche 911, Ford Focus R9, Ferrari 458 Italia czy Lamborghini Huracan pod nadzorem profesjonalnych instruktorów to prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji. Innym przykładem imprezy tematycznej może być event z elementami off-roadu, który pozwala na sprawdzenie swoich sił w terenie i zmierzenie się z różnymi jego przeciwnościami. 

Eventy motoryzacyjne z elementami szkolenia dla klientów biznesowych

Kolejnym typem imprez motoryzacyjnych są te z elementami szkolenia. Szkolenia z bezpiecznej jazdy i doskonalenia techniki jazdy prowadzone przez licencjonowanych instruktorów to szansa, by stać się dobrym i odpowiedzialnym kierowcą. Jest to wartość dodana do eventu motoryzacyjnego. Uczestnicy podczas tego typu wydarzenia nie tylko mają okazję do wspólnej zabawy i wypróbowania swoich sił za kółkiem sportowego samochodu, ale również impreza stwarza możliwość nabycia nowych umiejętności pozwalających na bardziej świadome uczestnictwo w ruchu drogowym. Taki event motoryzacyjny znakomicie łączy w sobie elementy rozrywki i nauki.

Skontaktuj się z nami

Planujesz zorganizować wyjątkową imprezę dla swoich klientów i partnerów biznesowych? Oderwij się od zwykłego dnia w biurze na rzecz ekscytującej i niezapomnianej zabawy na torze wyścigowym. Zorganizuj z naszą pomocą wyjątkowy event motoryzacyjny, który uczestnicy będą wspominać latami. Oferujemy kompleksową organizację imprez firmowych, dostosowując je do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze eventy są tak zaplanowane, aby zapewnić niezwykłe motoryzacyjne doznania. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą eventową Driving Experience. 

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej