Event dla właścicieli sportowych samochodów

Podmenu
26 lutego 2018

Nie od dziś wiadomo, że dobry garnitur, buty i elegancki zegarek to elementy składowe wizerunku zadbanego mężczyzny. Oczywistym jest również, że niemal każdy mężczyzna, kiedy zobaczy na ulicy takie marki samochodów, jak Lamborghini, Porsche czy Subaru, to nie będzie w stanie obok nich przejść obojętnie. Nie wspominając już o tym, że są to marki szczególnie bliskie fanom motoryzacji. Samochody sportowe są stworzone do tego, by oferować świetne parametry jazdy, ale przy tym jest to sposób na wyróżnienie się z tłumu i zaznaczenie swojej pozycji, dlatego stają się nieodłącznym elementem budowania personal brandingu.

  1. Imprezy samochodowe dla miłośników motoryzacji
  2. Eventy firmowe dla partnerów biznesowych
  3. Szkolenia dla właścicieli sportowych samochodów
  4. Dla kogo event motoryzacyjny?
  5. Kontakt z nami

Imprezy samochodowe dla miłośników motoryzacji

Dla tych, którzy uwielbiają motoryzację, a przy tym mają w swoim garażu sportowy samochód mamy propozycję organizacji imprezy motoryzacyjnej z prawdziwego zdarzenia. Event motoryzacyjny to znakomita okazja do sprawdzenia swoich sił na prawdziwym torze wyścigowym w roli kierowcy rajdowego w ekstremalnych warunkach. Tor wyścigowy stwarza niepowtarzalną okazję do wypróbowania rasowych tylnonapędówek i daje możliwość poczuć prawdziwe emocje i adrenalinę podczas ścigania się samochodami w najlepszych miejscach w całej Polsce.

impreza samochodowa na torze wyścigowym

Eventy firmowe dla partnerów biznesowych

Trzeba mieć też na uwadze fakt, że samochody sportowe nie tylko stają się nieodłącznym elementem personal brandingu ich właścicieli, ale również pomagają i wpływają na wizerunek prowadzonych przez nich firm. Prezes, dyrektor czy właściciel przedsiębiorstwa musi zabiegać o to, aby jego firma miała dobry odbiór w otoczeniu, a przecież na reputację trzeba sobie zapracować. Imprezy firmowe i eventy są nieodłącznym elementem tworzenia wizerunku firmy. Jest to okazja nie tylko do zabawy, ale i do umocnienia swojej pozycji wśród partnerów biznesowych. Idealną ku temu okazję stwarza impreza firmowa na torze. Przeniesienie swojej załogi i kluczowych klientów na inny grunt to niezapomniane przeżycie, które daje mnóstwo emocji.

Szkolenia dla właścicieli sportowych aut

Szkolenia sportowe to kolejna propozycja adresowana do właścicieli sportowych samochodów, jak i do osób chcących stawiać swoje pierwsze kroki w sporcie motoryzacyjnym. Jest to doskonała okazja do treningu swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych i licencjonowanych instruktorów. Podczas szkoleń, właściciele swoich pojazdów mają okazję do doskonalenia technik jazdy dzięki specjalnym ćwiczeniom z wykorzystaniem nawadnianych płyt poślizgowych. Szkolenia sportowe mają na celu pomóc w opanowaniu sportowych samochodów, co często jest nie lada wyzwaniem, zwłaszcza na początku przygody z tym sportem.

Driving Experience to firma, która powstała z pasji do motoryzacji. Dla nas cztery kółka są czymś więcej niż środkiem transportu. Dla tych, którzy nie chcą forsować swojego Maserati na torze, jest możliwość wypożyczenia samochodu na czas imprezy. Posiadamy bogatą flotę samochodów sportowych. U nas sportowe auta nie należą tylko do zamkniętego grona odbiorców. Imprezy motoryzacyjne organizujemy na najlepszych torach wyścigowych w całej Polsce i Europie. Nad organizacją przejażdżek podczas eventów motoryzacyjnych czuwa grupa profesjonalistów – m.in. Kajetan Kajetanowicz, Krzysztof Hołowczyc, Wojtek Chuchała, Maciej Wisławski, którzy dbają o bezpieczeństwo i instruktaż uczestników.

event motoryzacyjny dla właścicieli sportowych samochodów

Dla kogo event motoryzacyjny?

  • dla wszystkich miłośników sportowych samochodów i szybkiej jazdy,
  • dla osób, które chcą wypróbować swoich sił w sporcie motoryzacyjnym (niekoniecznie własnym samochodem),
  • dla właścicieli sportowych samochodów,
  • dla wszystkich tych, którzy chcieliby się przejechać po torze sportowymi samochodami również na stanowisku pasażera.

Kontakt z nami

W sprawie organizacji eventów motoryzacyjnych skontaktuj się z nami. Doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania. Pasjonują Cię sportowe samochody i zależy Ci na organizacji niezapomnianej imprezy motoryzacyjnej. Z Driving Experience wszystko jest możliwe – zapraszamy!

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej