Efektowne otwarcie firmy – 5 pomysłów z motoryzacją w tle

Podmenu
29 listopada 2018

Otwarcie firmy to wydarzenie, które należy odpowiednio uczcić – nie tylko ze względu na wejście nowej marki na rynek. Tego rodzaju event to świetna okazja do tego, by zaprezentować swoje produkty i usługi potencjalnym klientom oraz pozyskać kontrahentów czy przydatne kontakty biznesowe. Aby otwarcie firmy było nie tylko efektowną imprezą, ale też efektywnym, przekładającym się na zyski działaniem, warto wydarzenie to urozmaicić ciekawymi atrakcjami, np. motoryzacyjnymi. Przedstawiamy kilka propozycji w tym zakresie i przekonujemy, że otwarcie firmy z motoryzacją w tle sprawdzi się także w przypadku tych firm, które z branżą samochodową mają niewiele wspólnego. 

Nasze pomysły na efektowne otwarcie firmy to:

Piknik motoryzacyjny

Piknik pełen motoryzacyjnych atrakcji, organizowany przez nowo powstałe przedsiębiorstwo, to wydarzenie, które chociażby z ciekawości odwiedzi sporo osób. Tego rodzaju event straci swój reklamodawczy i promocyjny charakter, a tym samym wzbudzi zaufanie klientów względem marki. Efektowne pokazy driftingu, nauka ekonomicznej jazdy, prezentacja sportowych aut na torze wyścigowym to tylko niektóre z urozmaiceń, dzięki którym można zainteresować swoją ofertą potencjalnych nabywców.

Spotkanie z gwiazdą motoryzacji

Nie bez powodu w marketingu często wykorzystuje się autorytet rozpoznawalnych osób, mogących pochwalić się sukcesami, odznaczeniami i wypracowaną w określonej branży pozycją. Czy znasz takie osoby jak Kajetan Kajetanowicz lub Wojtek Chuchała? Siła oddziaływania gwiazd oraz znanych szerokiemu gronu osób ekspertów sprawia, że bardziej ufamy produktom sygnowanym rozpoznawalnym nazwiskiem. Spotkanie z gwiazdą motoryzacji da szczególnie dobry efekt w przypadku przedsiębiorstw działających w branży samochodowej, tej związanej z nowymi technologiami czy szeroko pojętym bezpieczeństwem.

Pokaz luksusowych samochodów

Porsche, Lamborghini, Ferrari – to marki samochodowe budzące respekt, nawet wśród osób, które są laikami w dziedzinie motoryzacji. Pokaz luksusowych samochodów kojarzy się z prestiżem, wysokim poziomem estetyki i precyzji, dlatego będzie świetnym wyborem w przypadku wszystkich przedsiębiorstw oferujących dobra luksusowe bądź produkty czy usługi ,,z wyższej półki”. Event w tego rodzaju oprawie pozwoli wyróżnić się na rynku, a także przekona te osoby, które poszukują naprawdę wysokiej jakości artykułów. Dodatkowo event motoryzacyjny promujący (dość niestandardowo) przedsiębiorstwa kosmetyczne czy firmy produkujące biżuterię pozwoli poszerzyć grono potencjalnych nabywców o mężczyzn, którzy zazwyczaj nie są zainteresowani w ich mniemaniu kobiecymi usługami.

Impreza z elementami szkoleń samochodowych

Impreza z elementami szkoleń samochodowych, szczególnie o charakterze otwartym, z pewnością przyciągnie wielu gości – zarówno zainteresowanych usługami przedsiębiorstwa, jak i tych, którzy do oferty nowo otwartej firmy mogą dać się przekonać z czasem. Ten pomysł na otwarcie firmy to także dobre posunięcie wizerunkowe. Otwarty trening bezpiecznej jazdy, możliwość konsultacji przepisów bezpieczeństwa i stylu prowadzenia samochodu – organizator tego rodzaju atrakcji jest postrzegany jako firma godna zaufania, troszcząca się o bezpieczeństwo oraz komfort swoich pracowników czy klientów.

Event typu off road

To dobry pomysł na organizację zamkniętej imprezy otwarcia firmy (forma off-roadowego wyjazdu wymaga wcześniej opracowanego planu i podjęcia szczególnych środków w zakresie bezpieczeństwa uczestników). Jeżeli na inaugurację naszej działalności zaprosiliśmy potencjalnych wspólników, zaproponujmy im zabawę w terenie, obejmującą ekscytująca jazdę samochodami terenowymi czy quadami. Pokażemy w ten sposób, że jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań, chce działać dynamicznie, a poza celami biznesowymi dostrzega także te osobiste (eventy off road to świetna forma integracji).

imprezy terenowe typu off road

Chciałbyś zrealizować jeden z tych pomysłów, ale nie wiesz, jak to zrobić? Skontaktuj się z nami – przygotujemy robiące wrażenie otwarcie Twojej firmy z motoryzacją w tle!

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej