DZIEŃ CHŁOPAKA, promocja – 20 %!

Podmenu
DZIEŃ CHŁOPAKA, promocja – 20 %!
22 września 2021

30 września będziemy obchodzić Dzień Chłopaka a jak wiemy, ulubionymi zabawkami małych i dużych chłopców są samochody! 🚘 Najlepiej szybkie, mocne i luksusowe 🚗💨 I taką mamy dla Was, drogie Panie, propozycję! Spełnijcie wraz z nami marzenia Waszych mężczyzn i podarujcie im voucher na przejazd genialnymi samochodami z naszej stajni!

Do końca września z kodem DLANIEGO możecie to zrobić z rabatem w wysokości 20 %. Jest w czym wybierać – do Waszej dyspozycji oddajemy ikony motoryzacji: Lamborghini, Ferrari, Porsche czy Mustanga! Zresztą sprawdźcie same i wybierzcie coś, o czym marzą Wasi chłopcy!

Pamiętajcie też, że prezent można sprawić również sobie samemu, bo niby czemu nie? 😉 

Emocje, adrenalina, świetna zabawa – czyż to nie wymarzony prezent? 😎 

LIK i jedziesz ➡ www.sklep.sjs.pl

*promocja dotyczy przejazdów sportowymi samochodami ze stajni SJS Driving Experience oraz szkoleń z bezpiecznej jazdy, dostępnych na stronie sklepu: www.sklep.sjs.pl

 
tagi:
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej