Co-drive z Kajetanem Kajetanowiczem!

Podmenu
Co-drive z Kajetanem Kajetanowiczem!
1 grudnia 2021

To nie lada gratka przejechać się na prawym fotelu obok aktualnego wicemistrza świata w kategorii WRC3, Kajetanem Kajetanowiczem! Taka okazja właśnie się nadarza 😎 W ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku już dziś można wylicytować przejazd z naszym wybitnym, będącym na ustach całego świata, znanym z ogromnej waleczności, ale i wielkiej skromności, kierowcą rajdowym! 😉 

 ➡ Licytacja trwa jeszcze parę dni, więc warto się pospieszyć!

https://allegro.pl/oferta/kajetan-kajetanowicz-przejazd-po-karowej-11509074316

Jej zwycięzca będzie mieć możliwość odbyć co-drive z Kajetanem Kajetanowiczem jego rajdowym samochodem na legendarnym odcinku Kryterium Asów na ulicy Karowej! To wszystko w sobotę 4 grudnia po zakończeniu Rajdu Barbórka.

Wielki cel i wielkie emocje! Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji.

 

Przejrzyj na oczy! To hasło przewodnie zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach 30. Finału WOŚP. Tym razem zbierane będą środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

tagi:
Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej