Partnerzy Driving Experience

Partnerzy

Dunlop

Już od pierwszego wyprodukowanego egzemplarza firma Dunlop pozostaje liderem technologii produkcji opon, a w międzyczasie stała się także jedną z największych i najbardziej renomowanych marek opon na świecie.

Wszystko rozpoczęło się w Belfaście w Irlandii Północnej w roku 1888, gdy John Boyd Dunlop wynalazł oponę pneumatyczną. Obecnie, po 125 latach, produkty Dunlop są wciąż przełomowe, a podróż marki, która zaczęła się na europejskich torach wyścigowych, przywiodła ją do zaawansowanych laboratoriów w USA, pracujących nad nowymi rozwiązaniami związanymi z produkcją opon.

Firma Dunlop w bliskiej współpracy z czołowymi producentami samochodów tworzy opony przeznaczone specjalnie dla ich nowych modeli, dzięki czemu – łącząc atrybuty wydajności opon i pojazdów – uzyskuje optymalne osiągi. Są one niezmiernie ważne także dla Driving Experience. Tylko dzięki najlepszym oponom nasi klienci mogą cieszyć się najwyższymi przeciążeniami oraz dynamiką jazdy po torze wyścigowym za kierownicą Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes-AMG czy wielu innych.

Naszą pasją jest wydajność, a misją – pomóc Ci czuć się pewnie podczas jazdy.

www.dunlop.eu

Prezenty

Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych. Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty Driving Experience

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć?!

Zobacz więcej